Ertuz İnşaat Hakkında

Ertuz İnşaat

Firmamız her türlü konut inşaatının projelendirilmesi ve uygulanması konularında uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini prensiplerimizin en başına koyarak , sağlam ve yaşanılabilir konutları sizlere sunmaktadır.

ERTUZ İnşaat teknolojik gelişmeleri yakından takip eden , sürekli kendini yenileyen , geçmişin tecrüblerini geleceğe taşımayı ilke edinen bir hedef ile çalışmalarını yürütmektedir. Kaliteye güvene ve devamlılığa verdiğimiz önem ile birçok projeye imza atmış ve Eskişehir inşaat sektöründe kendisine emin adımlarla kalıcı bir yer edinmiştir.

Ertuz İnşaat, tüm stratejik ortakları ve müşterileriyle oluşturduğu ilişkiler ile geleceğe yönelmiş , ülke gelişimi ve ekonomisine katkı sağlayan, Eskişehir'in önemli kuruluşları arasında yer almayı gaye edinmiştir.

Geçmişten günümüze kadar gelen projelerimizden bazılarını sitemizin projeler kısmından göz atabilirsiniz. Yeni planlanan ve uygulamasına başlanılan projeler ile ilgili de bilgiyi ilgili bölümlerden alabilirsiniz.

Misyon - Vizyon

MİSYON : Siz müşterilerimize duyduğumuz saygı,sorumluluk ve güzenle en yüksek standartlardaüretimimize devam etmek,karlılık ve pazar payımızı üst seviyelere ulaştırmak,toplum sağlığına uygun ve duyarlı ürünler üretmek,sözleşmelere ve yönetmeliklere en uygun,en kaliteli ürünleri ve hizmetleri siz değerli  müşterilerimize eksiksiz sunmak ve memnuniyetinizi sağlamaktır.

VİZYON : İlk başta sektörümüzde öncü,güvenilir,saygılı ve başarılı bir firma olmaktır.Teknolojiyi yakından takip ederek başta gıda ve üretim sektörleri olmak üzere en kaliteli ve en uygun ürünleri üretmek ve kullanıma sunmak,en uygun koşullarda teslim etmek ve siz müşterimizin memnuniyetini ve güvenlerini kazanmaktır.Ve tabiki bu saygı ve güvenle çalışanlarımızın ve müşterilerimizin gurur duyduğu bir firma olmaktır.

Firma Merkezimiz

Ertuz A.Ş. ESKİŞEHİRERTUZ GIDA MAD.NAK.SAN.TİC.A.Ş.

ADRES : EMİRLER MH.SANAYİ BÖLGESİ 6.CD. MUTTALİP/ESKİŞEHİR
TELEFON : (0222) 338 14 49    (0222) 338 14 39
FAKS : (0222) 338 11 19
GSM : (0533) 323 78 29
E-POSTA : ertuz_as@hotmail.com