Faydalı Bilgiler

Rafine Tablet Tuz

İşletme Tekniği:Yıkanmış tuz,öğütülür,kurutulur,eleklerde elenir, iyotla zenginleştirilir paketlenir.
Saklama Koşulları:Serin ve kuru ortamda hava almayacak biçimde saklanmalıdır.Işığa maruz bırakmayınız.
Tür Gıda Kodeksi Tuz Tebliğine ve İlgili Türk Standartlarına (TS 933) uygundur.Üretim aşamasında tuzun doğal yapısı bozulmadan mamul haline getirilmiş ve tam otomatik makinelerde paketlenmiştir.
Kuruluşumuzda TS EN ISO 9001:2008 Kalite yönetim sistemi ve TS EN 22000:2005 Gıda Güvenliği yönetim sistemi uygulanmaktadır.

Kullanım alanları :

  • Su yumuşatma cihazlarının rejenerasyonunda kullanılmaktadır.

 

 

 

Misyon - Vizyon

MİSYON : Siz müşterilerimize duyduğumuz saygı,sorumluluk ve güzenle en yüksek standartlardaüretimimize devam etmek,karlılık ve pazar payımızı üst seviyelere ulaştırmak,toplum sağlığına uygun ve duyarlı ürünler üretmek,sözleşmelere ve yönetmeliklere en uygun,en kaliteli ürünleri ve hizmetleri siz değerli  müşterilerimize eksiksiz sunmak ve memnuniyetinizi sağlamaktır.

VİZYON : İlk başta sektörümüzde öncü,güvenilir,saygılı ve başarılı bir firma olmaktır.Teknolojiyi yakından takip ederek başta gıda ve üretim sektörleri olmak üzere en kaliteli ve en uygun ürünleri üretmek ve kullanıma sunmak,en uygun koşullarda teslim etmek ve siz müşterimizin memnuniyetini ve güvenlerini kazanmaktır.Ve tabiki bu saygı ve güvenle çalışanlarımızın ve müşterilerimizin gurur duyduğu bir firma olmaktır.

Firma Merkezimiz

Ertuz A.Ş. ESKİŞEHİRERTUZ GIDA MAD.NAK.SAN.TİC.A.Ş.

ADRES : EMİRLER MH.SANAYİ BÖLGESİ 6.CD. MUTTALİP/ESKİŞEHİR
TELEFON : (0222) 338 14 49    (0222) 338 14 39
FAKS : (0222) 338 11 19
GSM : (0533) 323 78 29
E-POSTA : ertuz_as@hotmail.com